Добавка комплексна повітровтягувальна для жорстких бетонів «PMEBeton®-Вібро»
Добавка комплексна повітровтягувальна для жорстких бетонів «PMEBeton®-Вібро» по суті є хімічним активатором гідратації цементу. Відомо, що за 28 діб твердіння бетону встигає прореагувати з водою тільки 60% цементу, а решта 40% буде знаходитися в бетоні як клінкерний «фонд» для його подальшого твердіння протягом багатьох десятків років.

Як відомо, цемент є полідисперсною системою, що містить велику кількість агрегованих (злиплих) часточок. Навіть на досконалому змішувальному обладнанні не вдається роз'єднати цементні агрегати (мікро грудки, флокули, пластівці) і перемішати масу так, щоб вода була рівномірно розподілена між усіма зернами цементу для повного залучення їх до процесу гідратації.

Комплексна добавка «PMEBeton®-Вібро» має яскраво виражений ефект пептизації, при якій не тільки відбувається дезагрегація твердої фази цементу і перерозподіл води, але і інтенсифікується процес дисоціації і обмін іонів мінералів цементу.

У результаті цих процесів за 28 діб твердіння, встигає прореагувати з водою до 80 і більше відсотків зерен цементу, що призводить до підвищення проектної міцності бетону при стисканні мінімум на 50 відсотків. Однак є дві умови: бетон повинен бути жорсткий, а не литий, і цемент повинен бути клінкерний, а не клінкерновмісткий.

Пептизуючий ефект комплексної добавки «PMEBeton®-Вібро» також безвідмовно спрацьовує і з кольоровими пігментами, усуваючи флокуляцію (злипання) мікрочастинок пігменту, що призводить до довгострокового і яскравого забарвлення бетонних виробів і попереджає вицвітанню.

Комплексна добавка «PMEBeton®-Вібро» дозволяє за рахунок збільшення міцності виробів замінити в рецептурі виготовлення гіперпресованої цегли та шлакоблоку 25% цементу на відсів, пісок, шлак, без зниження якості продукції, що виробляється.

ВЛАСТИВОСТІ:
*Підвищує щільність бетону.
*Прискорює твердіння.
*Збільшує міцність.
*Економить цемент.
*Додає пігментам яскравості.
*Захищає від висолів та вицвітання.
*Підвищує морозостійкість.
*Полегшує змочування компонентів бетонної суміші.
*Знижує налипання бетону при пресуванні, підвищує легкоукладальність.
*Уповільнює випаровування води з виробів в ранньому віці.
*Володіє противосегрегаційною властивістю, а саме уповільнює випаровування вологи з свіжовідформованих виробів, для більш повноцінної гідратації цементу і прискореного набору міцності.

ГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯ.

Виробництво вібропресованих виробів: вібропресованої тротуарної плитки, шлакоблоків, гіперпресованої цегли, азбестоцементного шиферу, труб, напівсухих стяжок, ЛЕГО-цегла.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЗАСТОСУВАННЯ.

Добавку слід вводити в бетонну суміш разом з водою замішування. У рецептурі бетонної суміші застосовувати тільки клінкерний цемент.

Не рекомендується застосовувати комплексну добавку «PMEBeton®-Вібро» в наливних стяжках і в литих бетонах внаслідок збільшеного повітровтягування в рідких системах.